www.osobnitrenerka.com

Lekce Jógy

Mé lekce jógy jsou zaměřené především na zdravotní aspekt pohybu s propojením dechu, těla a mysli. Se zacílením na koncentraci a budování návyků správného držení těla pomocí vývojových pozic. Nasměrování do vnímání a chápání, jak tělo funguje a jak předcházet zdravotním problémům a bolesti. Lekce jsou vedeny tak, aby byly přínosem každému, i bez předchozí zkušenosti.

Záměrem lekcí je, aby cvičení vedla nejen k rozvoji těla, ale i mysli. V józe je důležité vyvolat program vzpřímení, který je člověku vrozený, proto je důležité při cvičení správně řadit za sebou polohy, které postupně upevňují a stabilizují vzpřímené držení. Napřímená páteř je nezbytným předpokladem pro cvičení pránajámy, koncentrace a meditace. Měli bychom cvičit v harmonii s vlastním tělem, abychom nalezli sebe sama.

Vyzkoušejte si lekci Jógy v SC Palmovka

Pravidelné lekce Jógy v SC Palmovka. Rezervace probíhají přes rezervační systém SC Palmovka.

Kdy: úterý 19.00–19.55 h
Cena: dle ceníku SC Palmovka

Na úvod lekce nás čeká vždy krátká relaxace pro uvolnění těla a mysli. Poté plynulé rozhýbání jednotlivých částí těla a zahřátí v pozdravech slunci. Následuje dynamičtější část lekce, kdy pracujeme s pozicemi ve stoje. Na závěr protažení a závěrečná relaxace.

Cvičíme v příjemném prostředí středního sálu. Ke cvičení máme k dispozici podložky na jógu, deky, pásky a podpůrné jóga bločky. Pracujeme s principy spirální stabilizace páteře.

Lekce Jógy v SC Palmovka si vždy užívám a věřím, že jsou příjemně stráveným časem i pro vás.

Máte-li doplňující dotazy, pište na: andrea@osobnitrenerka.com. Na Facebooku mě najdete jako Osobní trenérku.

Děkuji a těším se na viděnou na některé z lekcí :-)

© 2016 Andrea Špinarová